Site Overlay

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Niespodzianka Muzyczna – Gorzowski Dzień Dziecka 2020

,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”- pisał Jan Korczak. O uśmiechu i życzeniach z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka nie zapomniała pani Grażyna Wojciechowska Prezes Fundacji Czysta Woda w Gorzowie Wlkp. Z jej inicjatywy udało się uczcić, inaczej niż co roku, bo wirtualnie, dzień wszystkich dzieci.

Do udziału w filmie zaproszeni zostali Jacek Wójcicki Prezydent Miasta Gorzowa Wlkp., Małgorzata Domagała Zastępca Prezydenta i Jan Kaczanowski Przewodniczący Rady Miasta Gorzowa Wlkp., którym nie zabrakło serdeczności w słowach kierowanych do świętujących ten wyjątkowy dzień. Wraz z organizatorką swą dobrą energią podzieliły się dzieci ze Żłobka Miejskiego nr 2, Przedszkola Miejskiego nr 1, Szkół Podstawowych nr 6 i 17, II Liceum Ogólnokształcącego, Stypendysta Artystyczny Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. Aleksander Lasek wraz ze swoją muzyczną rodziną, pokazując swe talenty muzyczne, taneczne, wokalne, a przede wszystkim radość. To ona powinna towarzyszyć zawsze, każdego dnia małym i dużym dzieciom.

Warto pamiętać, nie tylko w tym wyjątkowym dniu, że ,,wszystkie dzieci potrzebują trochę pomocy, trochę nadziei i kogoś, kto w nie wierzy”, jak powiedział Magic Johnson- amerykański koszykarz i mistrz olimpijski. Z pewnością pani Grażyna Wojciechowska spełnia wszystkie aspekty tego przesłania. Przedsięwzięcie powstało pro bono z udziałem wielu Przyjaciół Fundacji Czysta Woda i z pewnością nie było ostatnim.

                                                                                   mgr Marzanna Cendrowska

Skip to content