Site Overlay

Świąteczne paczki 2017

Pionierzy Gorzowa, Dzieci Wojny, osoby starsze, samotne i potrzebujące – to goście uroczystej wigilii, która dobyła się w Zespole Szkół Elektrycznych w Gorzowie. Życzenia złożył im prezydent miasta Jacek Wójcicki.

Wigilię wspólnie zorganizowali wolontariusze fundacji Czysta Woda oraz uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych i II LO.  Wigilia była okazją do podsumowania roku pracy fundacji, ale również do spędzenia miłych chwil w gronie rówieśników dla najstarszych mieszkańców miasta.

Na spotkaniu w ZSE pojawili się ludzie ważni dla Gorzowa, włączając pana prezydenta Jacka Wójcickiego wraz z zastępcą oraz przedstawiciele instytucji związanych z edukacją. O artystyczną oprawę spotkania zadbali uczniowie Szkoły Muzycznej im. Władysława Ciesielskiego, natomiast uczniowie „Elektryka” pod wodzą gospodarza, dyrektora Stanisława Jodko, zaprezentowali się zarówno od strony muzycznej, jak i praktycznej, zajmując się obsługą podczas poczęstunku dla gości.
Uczestnicy spotkania wigilijnego w ZSE otrzymali paczki świąteczne od fundacji Czysta Woda, stanowiące formę wsparcia materialnego. Fundacja z prezes Grażyną Wojciechowska to inicjatorzy wigilijnego spotkania. A  samo spotkanie było pokłosiem dobrej współpracy podczas organizacji III Zaduszek Gorzowskich.

Tekst:Alina Marciniak
Zespół Szkół Elektrycznych

Galerię zdjęć z całej uroczystości  tutaj.

Skip to content