Site Overlay

Świąteczne paczki 2019

Wspólne kolędowanie, życzenia i podziękowania zdominowały świąteczne spotkanie, zorganizowane w piątek dla pionierów miasta, Dzieci Wojny i wolontariuszy w sali sesyjnej gorzowskiego Urzędu Miasta.

Wydarzenie, jak co roku, odbyło się z inicjatywy radnej Grażyny Wojciechowskiej, prezes Fundacji Czysta Woda oraz Augustyna Wiernickiego, prezesa Stowarzyszenia Pomocy Bliźniemu im. Brata Krystyna.

W spotkaniu uczestniczyli również prezydent Jacek Wójcicki, europoseł Elżbieta Rafalska, przewodniczący Rady Miasta Jan Kaczanowski oraz pracownicy Urzędu Miasta i miejskich spółek.  

Świąteczny klimat można było poczuć dzięki zaangażowaniu nauczycieli i uczniów Szkoły Muzycznej I-go stopnia, którzy wykonali przepiękne kolędy. Były też jasełka, przygotowane przez uczniów IV LO.

– Oby te święta były wyjątkowe… By był to piękny czas, z dala od trosk, żalu i smutku. Życzę Państwu wiele radości, zdrowia, spokoju i pięknych chwil w gronie najbliższych – powiedział prezydent Wójcicki.

Słowa podziękowania trafiły do darczyńców i wolontariuszy – Bez Was nic by się nie udało. Wraz z Augustynem Wiercickim jesteśmy współorganizatorami. Od wielu lat pracujemy razem, siła zawsze jest we wspólnocie. Dzięki temu możemy dużo zdziałać – dziękowała Grażyna Wojciechowska. 

Ewa Iwańska
Wydział Promocji i Informacji

Foto: Zbigniew Wójcik

Skip to content