Site Overlay

Dbam o zdrowie III edycja 2014

Dnia 14 września 2014 roku przy Kupcu Gorzowskim odbyła się akcja „Dbamy o Zdrowie”.
Organizatorem był Kupiec Gorzowski, a także ponad 30 firm i instytucji związanych z ochroną zdrowia: Hospicjum św. Kamila, Fundacja „Czysta Woda”, Szpital Wojewódzki w Gorzowie, Stowarzyszenie „Życie Po Przeszczepie”, Fundacja DKMS Polska, Platforma Schumanna, „Geers” – akustyka słuchu, Medyczne Studium Zawodowe, Mała Gastronomia „Anpol”, Oriflame Gorzów, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa o/Gorzów, Prywatna Policealna Szkoła „Awangarda”, Uniwersytet III Wieku, Starostwo Powiatowe w Gorzowie, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem, Centrum Promocji Zdrowia, Fabryka Formy, Laboratorium Medyczne „Synevo”, Firma Schär oraz Centrum Dobrej Diety, „Cedis-Med”- Centrum Diagnostyki Słuchu, Gabinet Trychologiczny („Capelli Belli”).
Pogoda dopisała, tak więc na parkingu Kupca Gorzowskiego pojawiło się dużo zwolenników utrzymywania dobrego zdrowia. Na licznych stoiskach nasi goście mogli zbadać poziom tkanki tłuszczowej, ciśnienie krwi, poziom cukru, dowiedzieć się wielu informacji na temat sposobów dbania o zdrowie, a także jak zdrowo się odżywiać.
Oczywiście nie mogło zabraknąć także atrakcji dla naszych najmłodszych, na których czekały duże dmuchane place zabaw, stoisko z kolorowankami, balonami oraz innymi zabawkami. Dzieci mogły zjeść watę cukrową, pyszne lody, żelki i cukierki. Na scenie cały czas się coś działo: były pokazy tańca, ćwiczeń oraz wiele innych atrakcji, wszystko oczywiście z aktywnym udziałem naszych licznych gości.
O godzinie 16 odbyło się losowanie nagród w ramach Konkursu Dla Klienta, który trwał od 15 sierpnia. Dzieci wylosowały osoby, które robiąc zakupy w Kupcu Gorzowskim wzięły udział w konkursie. Wśród atrakcyjnych nagród był między innymi rower.
Kupiec Gorzowski również od wielu lat udziela się charytatywnie, tak więc i tym razem pomogliśmy poważnie choremu dziecku, trzyletniemu Adasiowi, chorującemu na białaczkę. W różnych miejscach rozmieszczone były puszki, gdzie każdy z gości mógł wspomóc Adasia. Dochód z licytacji pięknych obrazów, a także ze sprzedaży pysznej grochówki oraz kiełbasek także został przeznaczony dla Adasia. Na scenie mogliśmy gościć także Panią radną Grażynę Wojciechowską, która wraz z rodzicami chłopca podziękowała za pomoc.
Na koniec na scenie wystąpił zespół Jumbo Africa, który gorącymi rytmami zachęcał wszystkich do wspólnej zabawy.

Galerię zdjęć z całej uroczystości  można oglądać tutaj.

Skip to content